HOIATUS: rulood.com (Solar Eclipse OÜ) lisati musta nimekirja - Eesti e-poodide foorum
Eesti e-poodide foorumi esileht
 Internetipoed.ee otsing  
E-POODIDE KATALOOG FOORUM KASULIKUD LINGID  

Esileht  >>  Eesti e-poed >> Hoiatused  >>  HOIATUS: rulood.com (Solar Eclipse OÜ) lisati musta nimekirja

1 

HOIATUS: rulood.com (Slide OÜ) lisati musta nimekirja

» Postitas külaline: 01.12.2014 09:26Vasta  Tsiteeri  
E-pood rulood.com (Slide OÜ) on lisatud musta nimekirja

tarbijatele ei ole tähtaegselt tarnitud kaupa; on jäetud seadusest tuleneva aja jooksul kauba eest makstud raha tagastamata; tarbijakaitseameti kirjadele vastamata jätmine.

RE: HOIATUS: rulood.com (Slide OÜ) lisati musta nimekirja

» Postitas külaline: 15.01.2015 14:54Vasta  Tsiteeri  
Slide’i e-poed ei täida seadusest tulenevaid nõudeid

14.01.2015
Tarbijakaitseameti poole on pöördunud mitmed tarbijad, kes pole saanud Slide OÜ e-poodidest www.liuguksed.com ja www.rulood.com tellitud kaupa ning kellele ettevõte pole tagastanud ka kauba eest tasutud raha. Kuna Slide pole täitnud seadusest tulenevaid nõudeid, siis lisas amet ettevõtte kahte oma kodulehel olevasse musta nimekirja.

Alates eelmise aasta algusest kuni praeguseni on amet saanud Slide’i kohta tarbijatelt kokku 19 pöördumist, millest 11 olid kaebused. Slide on küll lubanud tarbijate pöördumised lahendada ja tarbijatele raha tagastada, kuid praeguseks pole ettevõtja oma kohustusi ja lubadusi tarbijate ees täitnud.

Korrakaitseseadusest lähtudes on tarbijakaitseametil õigus teha toiminguid, millega teavitatakse avalikkust või isikut ohu ennetamisest, ohukahtlusest, ohust või korrarikkumisest. Laekunud pöördumistele tuginedes on kahtlus, et Slide ei pruugi täita tarbijate ees võetud kohustusi, mistõttu võivad tarbijad kannatada majanduslikku kahju.

Slide on 2014. aasta lõpust tarbijakaitseameti koduleheküljel olevas mustas nimekirjas e-kauplejatest, kes pole täitnud seadusest tulenevaid nõudeid. Tänavu jaanuaris lisas amet ettevõtte ka tarbijakaebuste komisjoni otsuseid mittetäitnud firmade musta nimekirja.

Inimesed, kes on ettevõttele juba nõude esitanud, võivad esitada kohtule maksekäsu kiirmenetluse avalduse. Tegemist on lihtsustatud kirjaliku menetlusega, mis annab tarbijale võimaluse kiiremini ja väiksemate kuludega nõuda teiselt poolelt kohtu kaudu kohustuse täitmist.

Juhul kui tarbijad on kauba eest maksnud krediitkaardiga, on neil võimalus pöörduda raha tagastamise avaldusega ka panga poole.

Kuna Slide pole seadusest tulenevateks tähtaegadeks oma kohustusi klientide ees täitnud, soovitab tarbijakaitseamet enne nimetatud ettevõtjalt kaupade ostmist kaaluda ka alternatiivseid võimalusi.

http://tarbijakaitseamet.ee/et/node/5184

RE: HOIATUS: rulood.com (Solar Eclipse OÜ) lisati musta nimekirja

» Postitas külaline: 13.12.2017 17:58Vasta  Tsiteeri  
Tarbijakaitseamet hoiatab populaarse kardinapoe eest. Kliendid ei saa kaupa kätte ega raha tagasi
http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/tarbijakaitseamet-hoiatab-populaarse-kardinapoe-eest-kliendid-ei-saa-kaupa-katte-ega-raha-tagasi?id=80479632
1 
 Lisa uus kommentaar ...
Pealkiri:
Tekst:
[tsitaat]tekst[/tsitaat] Tsitaat   [b]tekst[/b] Rasvane kiri   [i]tekst[/i] Kaldkiri   [u]tekst[/u] Allajoonitud kiri
 Kood pildilt: 
    © copyright internetipoed.ee, e-mail: info@internetipoed.ee