E-pood: CrazyDeal - Eesti e-poodide foorum
Eesti e-poodide foorumi esileht
 Internetipoed.ee otsing  
E-POODIDE KATALOOG FOORUM KASULIKUD LINGID  

Esileht  >>  Eesti e-poed >> E-poed  >>  E-pood: CrazyDeal

Sisene e-poodi E-poe info
<< Uuemad postitused 1 2 3 4 

RE: E-pood: CrazyDeal

» Postitas külaline: 31.08.2015 13:38Vasta  Tsiteeri  
Ma tellisin Apple Watchi ja sain kiirelt kätte. Kaup oli originaal ja kõik tip-top.

E-pood: CrazyDeal

» Postitas külaline: 11.08.2015 10:48Vasta  Tsiteeri  
Mul samad probleemid, tellisin 18 juunil, mitte midagi, olen kaks kirja ka saatnud, mitte midagi, tuleb ka vist pöörduda tarbijakaitsesse. Küsisin ka raha tagasi

E-pood: CrazyDeal

» Postitas külaline: 14.07.2015 10:58Vasta  Tsiteeri  
Kauba eest tasutud 22. juunil ja seni MITTE MIDAGI!! Telefonile ja kirjadele ei vastata. Raha ei tagastata! Andsin kaubuse Tarbijakaitseametile.

RE: E-pood: CrazyDeal

» Postitas külaline: 08.07.2015 01:25Vasta  Tsiteeri  
Natuke kahtlane. Esialgu ei tulnud kaup õigel ajal, öeldi, et tarnija viga. Öeldi uus kauba saabumise ajavahemik. Paar päeva on jäänud, eks näis siis. :) Ühele meilile vastati, teisele mitte. Ootan veel paar päeva ja kui kaupa ei tule küsin raha tagasi. See on päris ebameeldiv ikka kui sa tellid kauba, ootad seda selleks ajaks mis on voucheril märgitud ja siis ikka kaupa pole. Poleks vaja panna siis kindlat kuupäeva, millal kaup saabub!!

E-pood: CrazyDeal

» Postitas külaline: 20.01.2015 20:30Vasta  Tsiteeri  
Mina olen rahul nendega, esimeste korda ostsin ca aasta tagasi nende käest. Vahest on olnud viivitusi aga alati olen saanud e-maili teel infot või olen helistanud. Viimati tellisin eile ja sain kauba kätte juba täna ja sain 3 toodet ühe postikuluga :)
Ka teised netipoed on tarnega hilinenud aga crazydealist olen saanud parima kogemuse klienditeeniduse osas kus neiu telefonis mu tellimuse kiirelt üles leidis ja probleemi lahendas. Mina soovin neile edu, sest kaup on hea ja veelparem on hind seal juures. Oleks rohkem selliseid poode.

E-pood: CrazyDeal

» Postitas külaline: 19.01.2015 14:07Vasta  Tsiteeri  
Ebameeldiv ostlemine!Tellisin 2 pakki Kinoki plaastreid.Soovisin ühe paki kinkida aga kauba saamisel oli nördimus suur.Pakendid olid liimist lahti,kaubanduslik välimus puudus.Ei olnud ka eesti tootejuhendit.Selleks pidin surfama netis,et miskid kasutuse kohta leida.Raha tagasimaksmisega viivitatakse viimase hetkeni ja kuidagi väga nutune maik jääb sellest e-poest.Tunnistan,et olen korduvalt sealt tellinud hindade pärast aga ebameelvaid üllatusi ei soovi.Ei soovita!

RE: E-pood: CrazyDeal

» Postitas külaline: 30.12.2014 10:04Vasta  Tsiteeri  
telefon annab pidevalt kinnist tooni,mailile vastust ei saanud vaid mingit segast tähtede,numrite sümbolite mittemidagiütlevat segapudru

RE: E-pood: CrazyDeal

» Postitas otnor: 13.12.2014 13:28Vasta  Tsiteeri  
Ei ole ka rahul sellise asjaajamisega.Lubatud kaup viibib juba oma kuu aega.Alguses oli tarnija viga,siis lubati hiljemalt 13 dets.Ootan ja ootan ja arvan et ei tule tänagi,sest kodulehel juba tähtaega edasi lükatud ,selliste firmadega ei soovita küll kellelgi tegemist teha.

Lugeja: tuntud müügiportaal võttis küll 100 protsenti ettemaksu, kuid kaup jäi saamata

» Postitas külaline: 13.11.2014 09:05Vasta  Tsiteeri  
Kasulikuga võttis ühendust lugeja, kellel on probleeme CrazyDeal portaaliga - tellitud kaup ei jõudnud temani õigeaegsel ning ettevõtte klienditeenindustelefon ja meiliaadressid ei vasta. Sama muret kurtsid ettevõtte Facebooki lehel veel mõned kliendid. CrazyDeal põhjendab viivitusi portaali suure populaarsusega.

http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/lugeja-tuntud-muugiportaal-vottis-kull-100-protsenti-ettemaksu-kuid-kaup-jai-saamata.d?id=70100395

RE: E-pood: CrazyDeal

» Postitas külaline: 11.11.2014 18:37Vasta  Tsiteeri  
Ma ei suuda enam seda artiklit leida, aga CrazyDeal-ist oli öeldud, et neil on nii palju tellimusi, et on ajutiselt jännis vms.:)

RE: E-pood: CrazyDeal

» Postitas külaline: 11.11.2014 08:31Vasta  Tsiteeri  
Täpselt õige, mul selline hale lugu potensiaalsetele telljatele teadmiseks:
Neil osadele kaupadele on lisatud juurde "Kaup homme kätte", aga see ei tööta. Tellisin 4.nov ja 11.dal ikka ei ole kaupa saanud!

E-pood: CrazyDeal

» Postitas külaline: 06.11.2014 14:19Vasta  Tsiteeri  
Väga ebakindel ettevõte.Klienditugi ei vasta, kaup ei tule õigeaegselt.Lõpetagu inimeste lollitamine.
<< Uuemad postitused 1 2 3 4 
 Lisa uus kommentaar ...
Pealkiri:
Tekst:
[tsitaat]tekst[/tsitaat] Tsitaat   [b]tekst[/b] Rasvane kiri   [i]tekst[/i] Kaldkiri   [u]tekst[/u] Allajoonitud kiri
 Kood pildilt: 
    © copyright internetipoed.ee, e-mail: info@internetipoed.ee