E-pood: CrazyDeal - Eesti e-poodide foorum
Eesti e-poodide foorumi esileht
 Internetipoed.ee otsing  
E-POODIDE KATALOOG FOORUM KASULIKUD LINGID  

Esileht  >>  Eesti e-poed >> E-poed  >>  E-pood: CrazyDeal

Sisene e-poodi E-poe info
<< Uuemad postitused 1 2 3 4 Vanemad postitused >>

RE: E-pood: CrazyDeal

» Postitas külaline: 20.12.2016 09:54Vasta  Tsiteeri  
http://majandus24.postimees.ee/3907243/veebikaubamajal-crazydeal-lasub-pettusekahtlus

E-pood: CrazyDeal

» Postitas külaline: 19.12.2016 10:21Vasta  Tsiteeri  
Oh oleks ma neid kommentaare varem lugenud, ei oleks ma sealt muidugi midagi tellinud! Olen õudselt nördinud, sest tellisin jõulukinke, mille pidin kätte saama eilseks. Täna helistades kuulsin, et kaup jõuabki juba jaanuari lõpuks! Mitte mingit teadet paki hilinemise kohta pole tulnud ja olen peaaegu kindel, et ilma ma neist ja võib-olla ka rahast, jäängi! Olge ettevaatlikud ja ärge sealt midagi tellige, suhtumine sellel firmal on just selline, et lollid kes tellivad! Ja häid jõule lugejatele siiski!

RE: E-pood: CrazyDeal

» Postitas külaline: 21.11.2016 22:17Vasta  Tsiteeri  
Olen nõus eelmise kommenteerijaga ja samal arvamusel, et tegemist on petuskeemiga. Minulgi on kaks ühistellimuse pakki saamata, ühe eseme, nn. ´´tarnija tõttu´´ hilinemise pärast ning raha tagasisaadetud kauba eest samuti saamata. Kokkuvõttes pole summa, mida sinna alla olen matnud sugugi mitte väike. Ei tea, kas seda enam näebki. Ärge iialgi sellest internetikaubamajast midagi tellige!

RE: E-pood: CrazyDeal

» Postitas külaline: 13.11.2016 07:54Vasta  Tsiteeri  
Hoiatan! Ärge palun sealt midagi tellige neil on vägev skeem, esialgu isegi võivad midagi saata kuigi viimasel ajal vaevalt. Siis aga hakkab edasi lükkuma ja kui isegi kaup on nende kodulehel näha on nad Sinu voucheri tühistanud ja müüvad ise seda kaupa järgmistele! Raha tagasisaamine aga väga pikk ja kulukas protsess kui siiski saab. Nad ei reageeri ühelegi pöördumisele.

E-pood: CrazyDeal

» Postitas külaline: 26.10.2016 10:36Vasta  Tsiteeri  
Alates 3. juulist ootasin tellimust, mille täitmist tarneprobleemidega edasi lükati. 20. septembril annulleeriti minu soovil tellimus ning lubati tagastada raha 14 päeva jooksul. Täna on 26.oktoober.

E-pood: CrazyDeal

» Postitas külaline: 16.10.2016 15:06Vasta  Tsiteeri  
Meie pere lapsed ootavad augustist saadik juba seljakotte .Korra kirjutades lubati 1 oktoober.Nüüd ei vastata enam kirjadele . Facebooki lehel blokiti ära peale kauba küsimist ja piirati ka kommentaarium. Väga häbematu käitumine. Samas reklaamitakse aga edasi tooteid .

E-pood: CrazyDeal

» Postitas külaline: 11.10.2016 16:45Vasta  Tsiteeri  
Kolm on kohtu seadus ja nii ma tegin juba kolmandat korda neilt tellimuse, milles pidin jälle pettuma. Teadsin millal toode kohale tuleb, kuna seal oli kirjas ja nii ka oli. Olin nii ärevil, et kui seekord tuli toode kenasti kohale, siis ehk on ese ka okei? Ma viskaks selle n.ö "kleidi" neile lihtsalt näkku kinni! Mis kuradi kleit see on? See on rohkem nagu pluus! Ja lisaks puudus sellel vöö, mis pidi kaasas olema! HÄBI TEILE, CRAZYDEAL! Kaua Te kavatsete nii edasi teha?

RE: E-pood: CrazyDeal

» Postitas külaline: 24.09.2016 11:06Vasta  Tsiteeri  
Tuntud internetipoe saaga sai ootamatu jätku. Klientidel ei ole enam lootustki?

http://arileht.delfi.ee/news/uudised/tuntud-internetipoe-saaga-sai-ootamatu-jatku-klientidel-ei-ole-enam-lootustki?id=75704859

E-pood: CrazyDeal

» Postitas külaline: 22.09.2016 08:18Vasta  Tsiteeri  
Kallid inimesed ärga tehke tellimusi sellest poest,jääte kaubast ja rahast ilma.

RE: E-pood: CrazyDeal

» Postitas külaline: 28.08.2016 16:23Vasta  Tsiteeri  
Appi!

Ma poleks iial arvanud, et selle poe suhtes NII palju negatiivset ringi liigub. Ise teevad oma mainet maha ka!
Tegin kah ühe topeltostu juuni lõpus. Ühte kaupa lükati edasi, see aga tuletas liialt meelde eelmisel aastal sarnase kogemuse Ca5eriga ja nõudsin raha tagasi. Ca5er õnneks enam ei eksisteeri, aga ootasin pool aastat oma raha tagasi. Nüüd vist ootan jälle talveni seda!!!! :(
Kõigil, kellel mingi jamps on, peaksid vast tuimalt tarbijakaitsesse pöörduma!!!!!!!!!!!!

E-pood: CrazyDeal

» Postitas külaline: 25.08.2016 07:31Vasta  Tsiteeri  
Ootan oma makstud kaupa 12.juunist siiani, praegu on augusti lõpp. Ootan oma kingi ja teisi tellitud esemeid.Olen ka mujalt kuulnud palju negatiivset.

E-pood: CrazyDeal

» Postitas külaline: 15.08.2016 22:58Vasta  Tsiteeri  
Tellisin jalanõud. Pidi olema homne kaup. Nädal aega ootasin ja helistasin mitu korda ja öeldi, et ei tea midagi ja uuritakse. Lõpuks võtsin raha tagasi ja jään seda ootama. Naine tellis mai kuus pluusi, kolm korda lükati edasi, et ei saabu jne. Nüüd augusti alguses küsis raha tagasi ja seda ka pole. Kuni 14 päeva jooksul pidid kandma, aga aeg läks üle, siis helistas ja uuris lubati esmaspäevaks teha, aga siiani pole raha veel.

RE: E-pood: CrazyDeal

» Postitas külaline: 15.08.2016 08:40Vasta  Tsiteeri  
Mina ootan musti nahast meeste sandaale alates 11.maist. Vastu sügist loobusin ootamisest.Soovisin raha tagasi ja nüüd ootan vist raha talvenu

E-pood: CrazyDeal

» Postitas külaline: 13.08.2016 21:08Vasta  Tsiteeri  
Tere.Tellisin 02 09 2015 Hüaloroonhappe kapslid hind 23 euri,siiamaani saamata kaup ja ka raha tagasi pole saanud.Varsti saab aasta.Tehke järeldused.

E-pood: CrazyDeal

» Postitas külaline: 25.07.2016 09:40Vasta  Tsiteeri  
Tellisin meeste T-sargi mai kuus ja meeste aluspesu Hugo bossi firma oma ,siiamaani katte saamata,nuud veel ei soovi kaupa,tahan raha tagasi,siin ka veel oma vingerbuss

RE: E-pood: CrazyDeal

» Postitas külaline: 23.06.2016 16:57Vasta  Tsiteeri  
Tellisin 13.juunil musta värvi baleriinad, mis ei olnud kuigi kallid, kuid raha ma siiski maksin selle eest. Ootasin mis ma ootasin, kuid kätte ei saanud. Kirjutasin löpuks kirja. Mind pani imestama see, üks räägib ühte juttu e-maili teel ja teine facebooki teel. Asi ajas segadusse. Löpuks siis selgus, et tarnijast olenevatel pöhjustel ei ole kaupa vöimalik minuni toimetada ja saan raha 14 päeva jooksul tagasi. Eks näis! Kohe kindlasti ei telli ma enam mitte ühtegi toodet sealt, kuna viimasel ajal olen ikka väga palju negatiivseid kommentaari selle lehe kohta lugenud.

RE: E-pood: CrazyDeal

» Postitas külaline: 23.06.2016 12:35Vasta  Tsiteeri  
Ma tellsin mai kuu lõpus tooteid crazydealist. Oli toote peal olemas, et kohe laos olemas ja, et saab lähipäevil kätte, aga hiljem kui kupong tuli, oli seal kirjas kätte toimetamine üle kahe nädala hiljem. Täna on siis juba kättetoimetamise kuupäev läbi. Eile üritasin saada infot, kuid vastust ei tulnud. Siiamaani ei ole saanud ühtki kinnitust ei e-maili teel ega sõnumina, et kaup oleks postiautomaati jõudnud. Huvitav kas üldse saab kätte..

E-pood: CrazyDeal

» Postitas külaline: 21.06.2016 19:34Vasta  Tsiteeri  
On ja enameeldiv kogemus selle e-poega,aga saamata kauba eest sain raha tagasi,kuid enam ei telli sealt kohe kindlasti

RE: E-pood: CrazyDeal

» Postitas külaline: 22.05.2016 21:53Vasta  Tsiteeri  
Mina ootan üht käekotti juba kaks kuud. Olen saatnud mitu meili, vaikus. Tagastasin umbes kuu aega tagasi ka kaks toodet - ühe eest olen raha tagasi saanud, teise eest mitte. Olen ka selle proble kohta meile saatnud, aga vaikus. Eluilmas ei telli sealt enam midagi.
<< Uuemad postitused 1 2 3 4 Vanemad postitused >>
 Lisa uus kommentaar ...
Pealkiri:
Tekst:
[tsitaat]tekst[/tsitaat] Tsitaat   [b]tekst[/b] Rasvane kiri   [i]tekst[/i] Kaldkiri   [u]tekst[/u] Allajoonitud kiri
 Kood pildilt: 
    © copyright internetipoed.ee, e-mail: info@internetipoed.ee