OstuKaitse - Turvalised ostud internetist - Eesti e-poodide foorum
Eesti e-poodide foorumi esileht
 Internetipoed.ee otsing  
E-POODIDE KATALOOG FOORUM KASULIKUD LINGID  

Esileht  >>  Eesti e-poed >> Hoiatused  >>  OstuKaitse - Turvalised ostud internetist

1 

Kuidas saada rohkem kasu e-kaubandusest

» Postitas külaline: 26.11.2013 11:59Vasta  Tsiteeri  
Ostukaitse.ee on esimene e-poodide sertifitseerija Eestis oleme oma turuletulekt ettevalmistanud üle aasta. Käesoleva aasta suvel alustasime aktiivset tegevust Eesti e-kaubanduse turul. Eesmärgiks oli luua uue garantiiga e-kaubanduse keskkond kaupmeestele ja tarbijatele nii Eestis kui ka lähiriikides.

http://arileht.delfi.ee/news/ostukaitse/kuidas-saada-rohkem-kasu-e-kaubandusest.d?id=67162110

RE: OstuKaitse - Turvalised ostud internetist

» Postitas külaline: 26.11.2013 12:05Vasta  Tsiteeri  
www.ostukaitse.ee

RE: OstuKaitse - Turvalised ostud internetist

» Postitas külaline: 02.12.2013 10:28Vasta  Tsiteeri  
Lugupeetud Ostukaitse OÜ vedajad. Seletage palun lahti, mis kindlust annab tarbijale http://ostukaitse.ee/e-pood/e-poe-vastavusnouded/ Protsessid ostujuhtimine informatsioon?
Pigem oleks oluline teada, kas ja millist kindustusfirmat ise kasutate? Või kui suur on Ostukaitse vabade vahendite hulk, et vajadusel Ostukaitse 100% raha tagasi garantiid pakkuda?

RE: OstuKaitse - Turvalised ostud internetist

» Postitas külaline: 02.12.2013 19:40Vasta  Tsiteeri  
http://ostukaitse.ee/tarbija/ lehelt:

100% raha tagasi garantii

Ostukaitse pakub internetis ostu ja makse sooritanud tarbijatele tasuta RAHA TAGASI GARANTIID tingimusel, et ost on sooritatud kehtivat Ostukaitse sertifikaati omavast e-poest. Raha tagasi garantii kehtib juhul, kui tellitud teenust või kaupasid ei tarnita ostjale ning kaupmees ei tagasta ka raha.
Probleemide korral pakub abi ning vajadusel hüvitab tarbijale teenuse või kauba eest tasutud summa peale juhtumi kiiret menetlemist. Tänu sellisele täiendavale garantiile saavad kliendid osta ilma finantsriskita. Antud teenus, mida Ostukaitse pakub e-poodidele ja tarbijale, on Eestis ainulaadne, kus juures tagatisriski kandjaks on Ostukaitse juhtivpartnerina KredEx.

RE: OstuKaitse - Turvalised ostud internetist

» Postitas Liis: 03.12.2013 12:09Vasta  Tsiteeri  
Ostukaitse ega meie esindaja ei ole antud teemat foorumisse püstitanud,kuid tore on näha et teema pakub huvi.
Lühike vastus antud küsimusele ka meie poolt.
E-poe vastavusnõuded on vajalikud eelkõige Ostukaitse sobivusauditi jaoks, et Ostukaitse saaks pakkuda e-poe klientidele raha tagasi garantiid. Lõpptarbija küll nendesse liigselt süvenema ei peaks. Ostukaitse eesmärk on teha tarbijale ostmine lihtsaks, sekundiga on tuvastatav OK märk poes ja e-pood on usaldusväärne. Kui Ostukaitse garantii märki veebikauplejal ei ole, tuleb tarbijal ise e-poe tausta kontrollida ning võtta omale risk,et ost sooritada või mitte. Ostukaitse vabade vahendite hulk on vastav meie kliendibaasile ja klientide riskiastmele. Kindlustamaks suure käibega e-poodide riske, on Ostukaitsel kokkulepe KredEx krediidikindlustusega, kus hindame nende krediidivõimekust, vajadusel kehtestatakse täiendavad limiidid e-poele jmt.
Loodan, et saite oma küsimustele vajalikud vastused.

RE: OstuKaitse - Turvalised ostud internetist

» Postitas külaline: 04.12.2013 18:24Vasta  Tsiteeri  
Miks on sobivusauditi jaoks vaja teada e-kaupmehe kogu majandustegevust detailidena, sealjuures ka võimalikke probleemseid tarnijaid? Kui kaupmees lahendab tarnija süül tekkinud probleemi kliendi jaoks märkamatult, on ju tegu eeskujuliku teenindusega. Ostukaitse samas vajab kogu informatsiooni.
Kas ostukaitse lehel vastavusnõuete allolevat protsessikirjeldust tegelikult siis nõutakse liitunud kaupmeestelt? Kuidas on garanteeritud selle info mittekasutamine?
Idee usaldusväärsuse tõstmiseks arbija silmis on ju igale ausale e-poodnikule meeltmõõda, samas andmekalastamine on internetis ammugi probleemiks ja peale sellistele küsimustele põhjalikult vastamise ei ole ju e-kaupmeheö enam ühtegi ärisaladust?
1 
 Lisa uus kommentaar ...
Pealkiri:
Tekst:
[tsitaat]tekst[/tsitaat] Tsitaat   [b]tekst[/b] Rasvane kiri   [i]tekst[/i] Kaldkiri   [u]tekst[/u] Allajoonitud kiri
 Kood pildilt: 
    © copyright internetipoed.ee, e-mail: info@internetipoed.ee