E-pood: Kaup24.ee - Eesti e-poodide foorum
Eesti e-poodide foorumi esileht
 Internetipoed.ee otsing  
E-POODIDE KATALOOG FOORUM KASULIKUD LINGID  

Esileht  >>  Eesti e-poed >> E-poed  >>  E-pood: Kaup24.ee

Sisene e-poodi E-poe info
<< Uuemad postitused 1 2 3 4 Vanemad postitused >>

RE: E-pood: Kaup24.ee

» Postitas külaline: 13.05.2014 11:39Vasta  Tsiteeri  
Balti suurim e-kaupleja kahekordistab investeeringuid oma Eesti e-poodi

Seni DLB.ee nime all Eestis tegutsenud Pigu Grupp plaanib tänavu oma Eesti e-kauplusesse investeerida 260 000 eurot, möödunud aastal oli investeeringute maht 114 000 eurot.

http://e24.postimees.ee/2792244/balti-suurim-e-kaupleja-kahekordistab-investeeringuid-oma-eesti-e-poodi

RE: E-pood: Kaup24.ee

» Postitas külaline: 11.05.2014 15:43Vasta  Tsiteeri  
Kogu see pood, interneti kaudu tellimine, on nagu tagumiku kaudu hamba välja tõmbamine, aga paar asja olen ikka kätte saanud ja ikka ise helistades, et saaks kõne eest korralikult maksta.On kirjutatud, et Post 24 tasuta, aga aktiveerida seda kusagil ei saa ja igasugu muud jamad veel pealekauba. Aga kaup on hea kvaliteediga, midagi pole öelda.

E-pood: DLB

» Postitas külaline: 23.12.2013 14:01Vasta  Tsiteeri  
Tellisin juba ammu,ammu kardinad ,mida pole seda pole ,aga reklaame aadressile saadavad ,ka nüüd saabus reklaam ,uued lõhnad ,kuid kardinatest pole ikka veel haisugi,ÄRGE SAATKE TELLIMUSE EEST RAHA,olete mõlemast ilma !

RE: E-pood: DLB

» Postitas külaline: 21.12.2013 21:35Vasta  Tsiteeri  
tellisin ka sellest e poest 11 parfymeeria toodet, kohale tuli kuu hiljem ja pakis oli 3 asja puudu, sellest kahe asja raha oli kontole tagasi kantud ja yks 19 kroonine deodorant oli haitunud, igaljuhul olen pettunud selles poes.

RE: E-pood: DLB

» Postitas külaline: 19.12.2013 08:27Vasta  Tsiteeri  
Kas kellelgi on nimetatud e-poega ka mingeid positiivseid kogemusi.Ise ootan kaupa juba kaks nädalat.Selles ärilehes keerutab tegelane Valge kui keeruline on kinni pidada tarneajast ja see ei sõltu neist.Küsimus miks enamuses teistel e-poodidel asi inimlikult ja kiirelt käib.Nii pikka tarnet pole minul enne olnud.

RE: E-pood: DLB

» Postitas külaline: 16.12.2013 15:36Vasta  Tsiteeri  
Ei soovita. Lubatud ajal kaupa ei tule. Keegi meilidele ja telefonile ei vasta.

RE: E-pood: DLB

» Postitas külaline: 16.12.2013 14:57Vasta  Tsiteeri  
Registreeri end ära, siis saab koodi kirjutamist vältida;)

RE: E-pood: DLB

» Postitas külaline: 16.12.2013 12:15Vasta  Tsiteeri  
Ega nad jah ei suvatse vastata ja siit sai enne juba loetud inimeste hoiatusi ,et kahtlane e-pood ja inimesed ,ärge saatke kauba eest enne raha ,,kui kaupa ei saabu ,olete ka rahast ju ilma ,mina valisin kulleri teenuse ,siis maksad kauba kätte saamisel ,no nii, pole vastatud ,ei kaupa ega kullerit ,jummal tänatud ,et raha alles ja kullerist haisugi ,kuigi kaup oli saadaval ,aga kõvad reklaami saatjad on küll ,kõike pakuvad ,aga kuhu siis tellitud kaup jääb ,kui kõike pakkuda on ,ootan veel 1,5 kuud ,luban ,kui kaupa ikka ei tule ja mingit vastust ka kauba kohta ,siis võtan miskit ette ,mis valgustab seda e-poodi.
Kood siin komment.on ka nii segane ,kas sellepärast ,et raskem komme lisada

RE: E-pood: DLB

» Postitas külaline: 16.12.2013 12:01Vasta  Tsiteeri  
DLB on ostukaitse poolt sertifitseeritud e-pood:

http://ostukaitse.ee/e-pood/sertifitseeritud-e-poed/

E-pood: DLB

» Postitas külaline: 16.12.2013 11:59Vasta  Tsiteeri  
Oi ,oi ,oi ,kui siit tellida ,võib enne peast halliks minna ,kui kaup kohale suvatseb jõuda ,kui ültse jõuabki .Vaatsin oma postkasti ja seal oli minu kirjale vastus ,et tulen ise kaubale järele ,kuigi märkisin kulleriga koju ,sest ise järele läheb kardinate pärast sõit kaugelt väga kalliks ja kulleriga koju odavam,ei valinud isegi tasuta post24-ja teenust ,sest siis pidanuks ikka sõitma .
No ma juba peaaegu kas kuud mässanud nende kardinate saamisega ,ei tea ,kaua veel,pean kohe lausa arvet ,millal siis .
KUTSUN INIMESI ÜLESSE PÖÖRDUMAKS ,KAUA VÕIB, saate poole ,et milles selline inimeste petmine ,milleks siis pakkuda kaupa ,mida jäädki ootama ,ei mingit vastust ,ei kaupa .
Kulla inimene ,kes sa tellisid lapsele jõuludeks kingituse ehk jääb see järgmiseks jõuludeks ,selleks ajaks ehk tellimus täidetud .
Jube rahva lollitamine ,enne sured ehk maha ,kui selle tellitud kauba saad ,ma püüan elus püsida ,just selle pärast ,et näha ,millal see kaup mulle ükskord saabub ,annan siis siin teada !

RE: E-pood: DLB

» Postitas külaline: 16.12.2013 09:15Vasta  Tsiteeri  
Krt küll, juba 3 nädalat ootan märkega LAOS olnud toodet. Ei tea, mida jõuluvana lapsele ütlema peab kui tühja koti talle üle annab? Emailidele kah 2 nädala jooksul ei suudeta vastata. Viimane kord teen selle kaupmehega tegemist.

E-pood: DLB

» Postitas külaline: 10.12.2013 12:10Vasta  Tsiteeri  
TERE E-pood DLB !!!
Küsimus ,kus on minu kaup ,mis sai tellitud ,möödunud on rohkem ,kui 14 päeva juba.
Teate ,pange oma pood KINNI,sest telli mida tahad või millal tahad ,kaup jääbki tulemata !
ÄRGE lollitage inimestega !

E-pood: DLB

» Postitas külaline: 04.12.2013 13:47Vasta  Tsiteeri  
Olen teiega ühel meelel ,et see on KAHTLANE e-pood,ootan oma kaupa juba nii kaua ,et unustasin isegi ära ,et sai sealt tellitud ,kuid mingit seletust ka pole tulnud ,miks pole tellitud kaupa saabunud ,aga väga ülbelt vastatakse küll ,kui hakkad mingit seletust jne.küsima ,selline teenendus siis ja lugedes teie kirja ,vastab see tõele ,et just nii see on .
Parem pangu oma pood kinni,ülbitsejatega ei tahagi tegeleda !!

RE: E-pood: DLB

» Postitas külaline: 03.12.2013 12:28Vasta  Tsiteeri  
See e-pood on masendav koht ja see jutt ärilehes DLB juhatuse liikmelt Danel Valge on kena muinasjutt (http://arileht.delfi.ee/news/ostukaitse/e-kaubanduse-levinumad-volu-ja-valupunktid.d?id=67349834). Nende pood ja teenindus rohkem kui masendavad.

Ma imestan, et foorumites nii vähe kommentaare ja tagasisidet on selle e-poe kohta. Ja valdav osa tagasisidest on negatiivne. Seda avastasin ma paraku peale tellimist, kuigi põhusalt sai seda suhteliselt tundmatut nime, dlb netist otsitud. Aga ei suutnud uskuda, et asi nii hull on.
Sai tellitud tahvelarvuti neilt ja tarne aeg oli märgitud 5-6 päeva. Igaks juhuks saatsin neile e-kirja, et kinnitus saada kauba kohale jõudmiseks. Järgmisel päeval peale tellimist tuli kiri, et "tellise juures oli ju kirjas tarne aeg 5-6 päeva". See kõlas kuidagi ülbelt, et "loll oled, et aru ei saa vä?". Samas kirjas kiideti, et nende tarneajad just tänasest päevast alates lühenevad (!). Kui 6 päeva möödas oli, siis saatsin uue kirja, kas pakk on teele pandud. Siis saabus teade, et läheb ikka kauem aega ja lõpuks läks aega 12 päeva. Kena tarneaja lühenemine küll. Tekst mis viisakatele järelpärimistele saadeti oli ennastõigustav ja sordiinialuse pahurusega täidetud.
Nüüd kui see tahvelarvuti kohale jõudis 12 päeva hiljem selgus, et esimese 10 minuti jooksul ilmutas arvuti suuri puudusi. Puututundlik eraan "puudutas" ennast ise, klõpsis ekraanil menüüd ja ikoone. Telefonile ei vastata päevade kaupa. E-mailidele samuti mitte. Tagastamise kord on veebis segaselt kirjeldatud.
Selline ebameeldiv kogemus DLB e-poega. Olgu see kõigile hoiatuseks.
Soovitan vältida seda poodi!!!

RE: E-pood: DLB

» Postitas külaline: 02.12.2013 10:51Vasta  Tsiteeri  
E-kaubanduse levinumad võlu- ja valupunktid
Danel Valge, DLB e-kaubamaja juhatuse liige

http://arileht.delfi.ee/news/ostukaitse/e-kaubanduse-levinumad-volu-ja-valupunktid.d?id=67349834

E-pood: DLB

» Postitas külaline: 21.11.2013 13:10Vasta  Tsiteeri  
taas probleem ,vaadake ,siin suurelt ja punaselt kiri ,see vist mõeldud lollidele,kaupade juures seda POST24 tasuta märget pole ju ,nii nagu nemad väitsid ,et toode ,mis mahub kasti ,on selline märge juba juures ja toode ,mis ei mahu ,siis märge puudub ,kuid mina ei näe ühelgi tootel sellist märget ja kardinad ju mahuksid sinna kasti või on see kast nii pisike ,et linnukene võib sealt ainult sisse pugeda ,no on ikka jama selle e-poega.
Väga kahtlane pood ja selline tunne ,et ei julgegi seda riski võtta ,et sealt midagi tellida .

E-pood: DLB

» Postitas külaline: 19.11.2013 21:10Vasta  Tsiteeri  
Ma võtan siin lausa aega ,millal ja kui kaua siin aega läheb ,et need kardinad tellitud saan .
Kas see on siis normaalne ,kõik need soovitud kardinad on ühe nr.all ja üks ja sama toote ID: on ta siis lühem või siis pikem ja huvitav on see ,et ühe foto peal on kaks kardinat, lühem ja pikem samad ,aga ,kumma hinda siin näidatakse ,vat ei tea ,sest mõõte pole ,nimesid pole ja siiani ei ole ikka minu palvele vastatud ,et nad lisaksid MÕÕDUD;NIMED;HINNAD,milline hind millisele kardinale kuulub ,oh,ma arvan ,et enne saavad need soodushinnad läbi ,kui ma ültse need kardinad tellitud saan .
Mõtlen juba ,kaua võib ,saatele ehk tuleb ta mulle ja ka mõnele teisele tellijale appi :)

E-pood: DLB

» Postitas külaline: 19.11.2013 20:49Vasta  Tsiteeri  
Nad ei tea ise ka seda,kui nendelt seda küsida ,huvitav ,mis inimesed seal tööpostil küll on,kes ei oska kaupadele nimesid lisada jne.

RE: E-pood: DLB

» Postitas külaline: 19.11.2013 17:50Vasta  Tsiteeri  
Mis asi on elektriline teritaja? Kirjutage lihtsalt - käi! Mis on käiade võimsus? .....no kes siit tellib ?
<< Uuemad postitused 1 2 3 4 Vanemad postitused >>
 Lisa uus kommentaar ...
Pealkiri:
Tekst:
[tsitaat]tekst[/tsitaat] Tsitaat   [b]tekst[/b] Rasvane kiri   [i]tekst[/i] Kaldkiri   [u]tekst[/u] Allajoonitud kiri
 Kood pildilt: 
    © copyright internetipoed.ee, e-mail: info@internetipoed.ee