E-pood: Kaup24.ee - Eesti e-poodide foorum
Eesti e-poodide foorumi esileht
 Internetipoed.ee otsing  
E-POODIDE KATALOOG FOORUM KASULIKUD LINGID  

Esileht  >>  Eesti e-poed >> E-poed  >>  E-pood: Kaup24.ee

Sisene e-poodi E-poe info
<< Uuemad postitused 1 2 3 Vanemad postitused >>

E-pood: Kaup24.ee

» Postitas külaline: 17.07.2015 20:19Vasta  Tsiteeri  
Tellisin kauba kuuendal juulil. Tarneajaks öeldi 2-3 tööpäeva. Täna on 17 juuli ja kaupa pole. Kirjale ei vastatud. Raha maksin kohe ära ja samal hetkel sain aru, et nende rahasaatmissüsteem on vigane. Sellist asja nagu paljudes netipoodides, et saadetakse peale maksmist maksmise kinnitus, neil pole. Kahju. Proovin veel tarbijakaitsest abi saada umbes nädala pärast. Olen pensionär ja kuigi mitte päris vaene, on 80 eurot minu jaoks suur raha.

RE: E-pood: Kaup24.ee

» Postitas külaline: 02.07.2015 17:18Vasta  Tsiteeri  
Kaup24.ee on üks mõttetumaid e-poode üleüldse. Kliendiga suhtlemine on ümmarguna null. Esmalt suudeti minu poolt digiallkirjastatud laping ära kaotada (tellimus oli 10. kuupäeval); kui mingil hetkel huvi tundma (16. kp), miks kaks tellitud telefoni veel kohal ei ole, siis öeldi mulle, et ma ei ole lepingut saatnud ja pealegi on see kaup otsas. Ok. Saatsin uuesti 10. kuupäeval allkirjastatud lepingu, vormistasime tellimuse ümber teiste mudelite peale ja jäin uuesti oma telefone ootama. lt jällegi ei tulnud mulle mitte ühtki pakki. Ning jälle e-poe poolne kala, vahepeal oli kaup otsa saanud. Ning jälle imestati, et kas mulle siis ei ole helistatud ja teatatud. Kokkuvõtteks - 10. juunil tehtud tellimust ei suudetud järgmise kuu 2. kuupäevaks täita ja siis hakati veel jahuma mingist kodulehel olevast reeglist, et pärast lepingu tühistamist alles kahe nädala möödumisel tagastatakse raha. ÄRGE TELLIGE KAUP24.EE-st - KLIENDIGA SUHELDA NAD EI SUUDA EGA SUUDA NAD KA TELLIMUSI TÄITA!!!

RE: E-pood: Kaup24.ee

» Postitas külaline: 10.03.2015 11:04Vasta  Tsiteeri  
Tellisin ka siit e-poest vaiba 06.02.2015.Tarne ajaks oli märgitud 14 päeva.Ja siis hakkasin ootama.Lubati 03.03 ootasin aga ei midagi,siis sain teate et kaup saabub 10.03.Helistasin siis täna hommikul öeldi,et kaup jõuab 19.03.Ootan huviga,mida siis lubatakse.Pakuvad aunult kaup24 raha mulle kompensatsiooniks.Aga noo ei julge enam sealt küll mitte midagi tellida.OOtan huviga kuidas asi laheneb.

RE: E-pood: Kaup24.ee

» Postitas külaline: 03.02.2015 22:27Vasta  Tsiteeri  
Tere.Tellisin esmakortselt sellest firmast kalli ja korraliku wc poti.Maksin kohe ära ja lisaks maksin ka kulleri 10 eur.Kahjuks kuller tõi katkise loputuskastiga,soovisin sama kulleriga tagasi saata,aga ta loobus kuna ütles,et ta ainult toob kaupa ära ei vii-see on eraldi teenus.
Koheselt helistasin kaup24 ja teatasin/teatasin igaksjuhuks ka meili teel.
Ei reageerita ei meilidele ega telefonikõnedele.Juba tekib kahtlus kas see on ikka õige firma? Kuigi netipoes kõik kirjas,et turvaline koht....Raha tahavad küll saada aga siis kui on probleem siis keegi lahendada ei suvatse.
Ootan veel 2 päeva,siis pöördun Tarijakaitsesse-muud valikut pole...
Kallid inimesed olge väga väga ettevaatlikud! Ärge kunagi raha ette makske,sest pärast te raiskate ainult oma närve ja tel.arvet ja tolku pole miskit....

E-kaubandusel tuleb hüppeline areng

» Postitas külaline: 17.12.2014 18:06Vasta  Tsiteeri  
E-kaubandusel tuleb hüppeline areng
Kaup24.ee turundusjuht Ardi Kristovald poolt kirjutatud artikkel:
http://arileht.delfi.ee/news/uudised/e-kaubandusel-tuleb-huppeline-areng?id=70388683

RE: E-pood: Kaup24.ee

» Postitas külaline: 10.12.2014 11:35Vasta  Tsiteeri  
Võrdluseks hinnad:
http://kaup24.ee/et/sport_puhkus_turism/jalgrattad_rulluisud_rulad/rulluisk/poiste_rulluisud_roces_compy_50?id=63737&mid=84637

Põhimõtteliselt sama uisk:
http://visu.ee/rulluisud-roces-compy-boy-40

Niiet kirjutame alghinna laest, et saaks ilusat soodusprotsenti näidata?

RE: E-pood: Kaup24.ee

» Postitas külaline: 18.11.2014 07:16Vasta  Tsiteeri  
Mina nüüd enam rohkem ei oota. Kaks kuud saab järgmisel nädalal minu tellimusest mööda. Esitasin tarbijakaitsesse järelepärimise ja edasine samm on ilmselt ametlik avaldus. Tõsiselt üle mõistuse.
Muide. Tegin nüüd pühapäevasel päeval ühest teisest (Soome netipoest) tellimuse samale kaubale. Esmaspäeva pärastlõunal oli mul juba meilil kiri, et kaup läks laost teele. Väike vahe nagu teenindusel või!?

RE: E-pood: Kaup24.ee

» Postitas külaline: 14.11.2014 21:09Vasta  Tsiteeri  
Kahjuks pole piisavalt vabaaega, aga on silma jäänud just kaup24 ja cherry koos teiste diilidega, mis teevad allahindlusi. Pannakse siis tegelikule või sinna kanti müügihinnale juurde 40% ja tehakse allahindlus 40%.muidugi inimesed ostavad, et saavad odavalt.Nii on vähemalt nende toodetega, millega ise kursis olen(oman sporditarvete internetipoodi).ei lisa oma e-poe linki kuna äkki arvatakse, et teen reklaami

näiteks graatsiaketas
googeldage natuke, kas keegi üldse müüb seda 22.00 euroga nagu kaup24.ee alghind.

RE: E-pood: Kaup24.ee

» Postitas külaline: 10.11.2014 21:53Vasta  Tsiteeri  
Uups, olen teinud trükivea oma eelmises postituses.Ehk siis mitte 27.NOVEMBRIST ei saanud ma enam ühtegi vastust kirjadele vaid 27. OKTOOBRIST

RE: E-pood: Kaup24.ee

» Postitas külaline: 10.11.2014 19:38Vasta  Tsiteeri  
Minul siis viimane kogemus selline.
24. septembril tellisin kolm lõhna ja maksin ka kohe ära. Kohale pidid need tulema max 30 septembriks. Maksimumajast siiski pea pool kuud hiljem, 11. oktoobril teatati, et mu pakk on nüüd siis edastatud Eesti postile. Ootasin ja ootasin aga ei mingit pakiteadet.
Noohh, lõpuks 16.novembril küsisin, et kuis selle mu pakiga siis lood on. Ja juba tervelt nelja päeva pärast,20.oktoobril, sain vastuse, et see on kahjuks kaduma läinud ja nemad nüüd uurivad seda asja. Ja et minu meelehärmi leevendada, sain kingituseks ka 10 euri Kaup24 raha, mis järgmisest tellimusest maha arvestatakse.
25.oktoobril siis küsisin taas, et mul juba oleks neid lõhnasid väga vaja. Kinkimise ajad saavad mööda ja mis ma siis teen nendega. Õnneks ülejärgmisel päeval, 27.oktoobril sain vastuse: „Kahjuks, me veel uurime. Kui Tellimus ei tule Teini selle nädala jooksul, siis kanname Teile raha tagasi.“
Kuna ma siiski olin arvestanud juba nende asjade kui kingitustega ja osaliselt oli kingisaajatelgi teada, et sellist on tulemas, siis soovisin siiski saada kaupa, mitte raha. Nii kirjutasingi ja eeldasin oma „targa arukesega“, et kui nad uue saadetise teele panevad, peaks see ka veel eeldatavalt õigeks ajaks jõudma. Ja et üleüldse oleks targem uus saadetis kohe teele panna ja postiga neil omavaheline asjaajamine eraldi ära klaarida. Kui see pakk juba nii kaua on kuskil ringi hulkunud, siis selle sisu väärtus on juba vähekene kaheldav selleks ajaks.
Võiks öelda, et 27.novembrist sai minust Naksitrallide Muhv, kes kirjutab iseendale kirju. Mitte keegi neile enam ei vasta. Kui mingil ajal pakuti vähemasti, et kantakse rahagi tagasi, siis nüüd on küll seis juba pikka aega selline: No Money, no funny – ei raha ega kaupa.
Ainus, mida samalt aadressilt laekub, on päevas mitu korda igasugu sooduspakkumisi. Ja kas pole irooniline – „7 parimat pakkumist just sulle. Lõhnad…lausa miinus 75%. Ja siis on mul ju veel see 10 eurone „kingitus“ ka. No tõeeessttiii!!?? Ma kohe kibelen tegema uut tellimust.
Muideks, aasta tagasi ootasin ma umbes sama pikk aega oma espressomasinat. Õnneks ei läinud see küll Eesti Posti kaudu rändama. Aga ka siis pidasin pikka aega iseendaga kirjavahetust.
Ahjaa. Vähe aega peale seda lõhnade tellimust, tellisin ka automaki. Selle eest märkisin „hiljem tasumise võimaluse“. Ja ennäe! Pakk läks paari päeva pärast teele nigu nipsti.
Noohh, ühesõnaga. Ma ju mõistan, et süüdi pole seekord ainult Kaup24 vaid ka Eesti Post. Aga no halloo. Suhelge kliendiga ja klaarige oma asjad postiga omavahel ise ära. Minu raha ei ole panustamiseks katse-eksitusmeetodite jaoks.


E-pood: Kaup24.ee

» Postitas külaline: 04.09.2014 17:45Vasta  Tsiteeri  
Klienditeenindus jätab soovida.
Tellimus esitatud ja makstud, 2 nädalat hiljem alles võetakse ühendust mu enese emaili peale ühendust, et antud toodet ei saa siiski tellida. Arvan, et on mainimist väärt.

RE: E-pood: Kaup24.ee

» Postitas külaline: 11.07.2014 11:47Vasta  Tsiteeri  
Ei soovita seda kohta, tellides oli tarneaeg 5tp. jõudis nädala hiljem.

RE: E-pood: Kaup24.ee

» Postitas külaline: 01.07.2014 13:37Vasta  Tsiteeri  
Tellisin Kaup24-st tõstekangile raskuseid juurde ja kõik mõõtmed olid lubatust oluliselt suuremad. Natuke pettunud aga mis seal ikka...

Ootama pidin pea kuu aega, kuid see oli juba enne tellimist teada (lehel oli kirjas). Eks välismaalt toomine võtab aega.

E-pood: Kaup24.ee

» Postitas külaline: 10.06.2014 13:02Vasta  Tsiteeri  
Tellisin kauba DLB.ee selle aja jooksul, mil ma kauba kätte sain olid nad jõudnud oma nime muuta Kaup24.ee Kauoodatud kauba kätte saades, selgus et selle mõõdud ei klapi tellitud kauba mõõtudega...kauba saadsin tagasi ning raha sain ka kätte aga kes hüvitab peaaegu 2 kuud ootamist???

RE: E-pood: Kaup24.ee

» Postitas külaline: 31.05.2014 15:36Vasta  Tsiteeri  
Neil lähebki kaua, sest nad vist tellivad kusagilt sisse. Mina olen ka kaua oodanud, aga lõpuks ikka kätte saanud ja kaubaga rahul siiamaani. Kavatsen sealt ka fotoka tellida, sest neil palju soodsaid hindu. Aga ootama, jah, peab, nii et meelest läheb juba ära, et üldse tellinud oled, nii et kui teade tuleb, siis kratsid kukalt ja mõtled, et mis asi see küll on, mis mulle tuli?

RE: E-pood: Kaup24.ee

» Postitas külaline: 13.05.2014 11:39Vasta  Tsiteeri  
Balti suurim e-kaupleja kahekordistab investeeringuid oma Eesti e-poodi

Seni DLB.ee nime all Eestis tegutsenud Pigu Grupp plaanib tänavu oma Eesti e-kauplusesse investeerida 260 000 eurot, möödunud aastal oli investeeringute maht 114 000 eurot.

http://e24.postimees.ee/2792244/balti-suurim-e-kaupleja-kahekordistab-investeeringuid-oma-eesti-e-poodi

RE: E-pood: Kaup24.ee

» Postitas külaline: 11.05.2014 15:43Vasta  Tsiteeri  
Kogu see pood, interneti kaudu tellimine, on nagu tagumiku kaudu hamba välja tõmbamine, aga paar asja olen ikka kätte saanud ja ikka ise helistades, et saaks kõne eest korralikult maksta.On kirjutatud, et Post 24 tasuta, aga aktiveerida seda kusagil ei saa ja igasugu muud jamad veel pealekauba. Aga kaup on hea kvaliteediga, midagi pole öelda.

E-pood: DLB

» Postitas külaline: 23.12.2013 14:01Vasta  Tsiteeri  
Tellisin juba ammu,ammu kardinad ,mida pole seda pole ,aga reklaame aadressile saadavad ,ka nüüd saabus reklaam ,uued lõhnad ,kuid kardinatest pole ikka veel haisugi,ÄRGE SAATKE TELLIMUSE EEST RAHA,olete mõlemast ilma !

RE: E-pood: DLB

» Postitas külaline: 21.12.2013 21:35Vasta  Tsiteeri  
tellisin ka sellest e poest 11 parfymeeria toodet, kohale tuli kuu hiljem ja pakis oli 3 asja puudu, sellest kahe asja raha oli kontole tagasi kantud ja yks 19 kroonine deodorant oli haitunud, igaljuhul olen pettunud selles poes.
<< Uuemad postitused 1 2 3 Vanemad postitused >>
 Lisa uus kommentaar ...
Pealkiri:
Tekst:
[tsitaat]tekst[/tsitaat] Tsitaat   [b]tekst[/b] Rasvane kiri   [i]tekst[/i] Kaldkiri   [u]tekst[/u] Allajoonitud kiri
 Kood pildilt: 
    © copyright internetipoed.ee, e-mail: info@internetipoed.ee