E-pood: Klick elektroonika - Eesti e-poodide foorum
Eesti e-poodide foorumi esileht
 Internetipoed.ee otsing  
E-POODIDE KATALOOG FOORUM KASULIKUD LINGID  

Esileht  >>  Eesti e-poed >> E-poed  >>  E-pood: Klick elektrooni­k­a­

Sisene e-poodi E-poe info
1 

E-pood: Klick

» Postitas külaline: 19.05.2016 14:20Vasta  Tsiteeri  
Tere ASklick mul on selline mure, et tellisin teilt mobiilikaaned mobiilile Huawei8 lite aga kogemata läksid värvid sassi,mina soovisin musti kaani aga sattus üldse valgete peale tore oleks kui saaksite panna tellimusse valgete asemel hoopis mustad kaaned oleksin teile väga tänulik. minu tellimuse nr on 100009289.Ette tänades.

RE: E-pood: Klick elektrooni­k­a­

» Postitas külaline: 10.11.2015 08:46Vasta  Tsiteeri  
Rahvas mis te arvaksite kui koguneks kokku ja läheks kõik tarbiasse rääkima. Ma arvan et see klick annab alla ja rahuldab kõik soovid mida te soovite .

RE: E-pood: Klick elektrooni­k­a­

» Postitas külaline: 10.11.2015 08:44Vasta  Tsiteeri  
Kui avalikult nende esindusse minna siis ma arvan et ma lähen klickist vist ainult raudus välja kuna sõimaksin nii kaua kuni nende juhataja kohal ja hakkab rääkima mõistliku juttu et maksavad kinni pea asi et ma nende mainet rohkem alla ei teeks ja kähku ära läheks !!!!

RE: E-pood: Klick elektrooni­k­a­

» Postitas külaline: 10.11.2015 08:38Vasta  Tsiteeri  
Lugu järgmine soovitan ka fbsse kõik juhtumid ülesse panna kuna paljud ostavad sealt ja hiljem maksavad ennast lolliks . Paljud loevad facebookis kuulutusi. Minu järgmine probleem seisneb selles et tuleb ka siia loose tarbiakaitse ja samuti ka kohtu keiss kuna apsurdne on see et arvuti on nii öelda korras aga tegelikult kui lahti teed saad paar päeva kasutata ja arvutil sama jama saadad uuesti karantiise kolmandat korda ja pead maksma selle eet et nemaD pole asja korda teinud ja nemad ei tunne mingit süüd enda vigades eks ma loodan et saan raha tagasi kui ei siis tuleb ka siia sisse veel kaua võib saade ja siis vaatab mis se klick vastab teen klikile sellise maine et ta läheb pankrotti ja ta kaob ültse ära ja peale kauba soovitan lugeda klicki garantii alla käivaid ja mitte allakäivaid asju kuna kui sa pole lugenud siis nad teevad sul selle rahakoti ikka väga tühjaks. Sellise tempoga sa jäeks lausa kuuse alla mida mina pean tegema kuna olen kõik oma sisse tulekud raisanud klicki vahel joostes ära kuna sõidud maksavad ja kütust ka vaja osta autole et kuhugi jõuda.

RE: E-pood: Klick elektrooni­k­a­

» Postitas külaline: 04.11.2015 21:50Vasta  Tsiteeri  
Ostsin Klick poest arvuti ning juba järgmisel päeval pidin garantiisse viima. Oli pool kuud garantiiremondis ja väidetavalt tehti korda, kuid esmasel katsetamisel ilmnes kohe sama viga... Viisin siis jälle poodi tagasi ning läks kuu aega enne kui lõpuks vastuse sain! Väideti, et olen ise süüdi ja nõuti käsitlustasu 30 euri või siis 50 euri kordategemise eest. Täielik absurdsus, kuna olen arvuti ainult 2 korda käima pannud ja kohe tõdenud, et aparaat on rikkis.
Kokkuvõttes väga halb kogemus Klick-iga, teenindus on halb ja asjatundmatu. Võimalusel soovitan vältida!

RE: E-pood: Klick elektrooni­k­a­

» Postitas külaline: 04.11.2015 16:11Vasta  Tsiteeri  
tere eriti lahe see et peab maksma ka kolmas kord kui sul sama viga mille eest sa eelnevalt maksnud oled ja selle kohta veel avaluse teinud kuna tehtud töö on tegemata . vastatakse et minu süü ja mina maksan teisekorraga sama asja eest :) eriti lahe see et arvuti kohta on tehtud avaldus et saada raha terves ulatuses tagasi ning veel küsitakse raha selle eest et saaks ikka klick omale parandatud arvuti mida edasi kellegile müüa ja sealt veel oma korda raha teenida

RE: E-pood: Klick elektrooni­k­a­

» Postitas külaline: 19.09.2015 14:10Vasta  Tsiteeri  
Samuti väga halb kogemus.
Seade töötas nädala, kuni pidi garantiisse viima.

RE: E-pood: Klick elektrooni­k­a­

» Postitas külaline: 18.09.2015 10:17Vasta  Tsiteeri  
Ma ei soovita ültse sealt osta !

RE: E-pood: Klick elektrooni­k­a­

» Postitas külaline: 18.09.2015 10:16Vasta  Tsiteeri  
Ostin ka klickist hiljuti arvuti ja juba 2 korda käinud ühe ja sama veaga karantiis. Öeldakse vastuseks et testid ok ja arvuti täiesti töökorras ei imestaks kui ma peaks veel 3 ndat korda seda sinna viima

E-pood: Klick

» Postitas külaline: 07.09.2015 14:03Vasta  Tsiteeri  
Klicki poest on targem suure karega mööda käia-korjavad tehase prügimäelt praaki ja panevad Eestis müügile. Kui asi ka alguses töötab, tukleb sellega igal juhul garanittsse pöörduda. Selline on Klick Eesti AS äri, et teenida defekteerimise , remondi jne pealt. Kogu müüdaval kaubal pole garantiid ja Tarbijakitseamet Klicki puhul ei tegutse.

Klick Eesti: netimüük on kasvanud kuni 100%

» Postitas külaline: 31.05.2013 15:24Vasta  Tsiteeri  
Digikaupade müüja Klick Eesti ASi juhi Marko Kalve sõnul on neil netimüük kasvanud oluliselt rohkem kui näitab värske jaemüügi statistika.

http://www.ap3.ee/?PublicationId=76­9­0­2­2­2­b­-­0­4­5­6­-­4­b­2­7­-­9­6­f­8­-­7­f­c­f­7­d­c­2­d­1­d­9­

E-pood: Klick elektrooni­k­a­

» Postitas külaline: 31.08.2012 10:27Vasta  Tsiteeri  
Klick Eesti AS juhi Marko Kalve sõnul ei tule veebipoest märkimisväärset osa nende käibest, aga kasv on pidev.

http://www.kaubandus.ee/Default.asp­x­?­P­u­b­l­i­c­a­t­i­o­n­I­d­=­c­7­b­7­3­8­6­8­-­5­7­1­b­-­4­e­6­5­-­8­4­e­4­-­4­0­2­b­f­3­1­b­d­6­a­2­
1 
 Lisa uus kommentaar ...
Pealkiri:
Tekst:
[tsitaat]tekst[/tsitaat] Tsitaat   [b]tekst[/b] Rasvane kiri   [i]tekst[/i] Kaldkiri   [u]tekst[/u] Allajoonitud kiri
 Kood pildilt: 
    © copyright internetipoed.ee, e-mail: info@internetipoed.ee