HOIATUS: www.olmetehnika.ee, www.olmetehnika.eu - Eesti e-poodide foorum
Eesti e-poodide foorumi esileht
 Internetipoed.ee otsing  
E-POODIDE KATALOOG FOORUM KASULIKUD LINGID  

Esileht  >>  Eesti e-poed >> Hoiatused  >>  HOIATUS: www.olmete­h­n­i­k­a­.­e­e­,­ www.olmete­h­n­i­k­a­.­e­u­

1 

HOIATUS: www.olmete­h­n­i­k­a­.­e­e­,­ www.olmete­h­n­i­k­a­.­e­u­

» Postitas külaline: 16.06.2011 14:03Vasta  Tsiteeri  
Viimastel kuudel on sagenenud kaebused seoses e-kauplusega www.olmetehnika.ee ja www.olmetehnika.eu (erinevad domeenid), mis teeb nimetatud e-poest ühe problemaatilisema e-kaupleja Tarbijakaitseameti praktikas. E-kauplust haldab Technology Broker.

Peamisteks probleemideks on tarneaegade viibimine kodulehel reklaamitud 1-5 päevast kordades pikemaks. Kui tarbija soovib sellisel juhul lepingust taganeda, viibib ettemaksu tagastamine sageli kuude pikkuseks. Tarbijatel on probleemide korral sageli keeruline ettevõttega kontakti saada, telefonidele ja e-mailidele ei vastata või on suhtlemine ebaviisakas. Mitmel juhul on tarbijad avaldanud nördimust, et vahetult enne kauba tarnimist tõstetakse kauba hinda või pakutakse asenduseks kallimat toodet.

Tarbijakaitseameti sekkudes saavad kõik kaebused küll varem või hiljem lahendatud, kuid tarbijatel on selleks ajaks kulunud väga palju närve ja kannatust.Vaatamata Tarbijakaitseameti korduvatele hoiatustele ilmnevad sarnased probleemid pidevalt uuesti, mistõttu, juhime tähelepanu, et nimetatud veebipoodidest tellinutel tuleb olla valmis ebameeldivusteks.

Tarbijakaitseamet

RE: HOIATUS: www.olmete­­­h­­­n­­­i­­­k­­­a­­­.­­­e­­­e­­­,­­­ www.olmete­­­h­­­n­­­i­­­k­­­a­­­.­­­e­­­u­­­

» Postitas külaline: 17.06.2011 17:43Vasta  Tsiteeri  
Foorumis on selle e-poe nimeline teema ka olemas:

http://www.internetipoed.ee/?e-pood­-­o­l­m­e­t­e­h­n­i­k­a­-­e­e­-­o­l­m­e­t­e­h­n­i­k­a­-­e­u­&­t­e­e­m­a­i­d­=­1­1­3­

Tarbijakait­s­e­a­m­e­t­ sulges olmetehnik­a­.­e­e­ ja olmetehnik­a­.­e­u­

» Postitas külaline: 24.02.2012 13:45Vasta  Tsiteeri  
Tarbijakaitseamet sulges veebilehed olmetehnika.ee ja olmetehnika.eu, kuna tarbijad ei saanud nendest portaalidest tellitud kaupa kätte. Samuti ei olnud võimalik kontakti saada ettevõtte esindajatega.

http://majandus.delfi.ee/news/tarbi­j­a­/­t­a­r­b­i­j­a­k­a­i­t­s­e­a­m­e­t­-­s­u­l­g­e­s­-­o­l­m­e­t­e­h­n­i­k­a­e­e­-­j­a­-­o­l­m­e­t­e­h­n­i­k­a­e­u­.­d­?­i­d­=­6­3­9­6­8­7­5­5­
1 
 Lisa uus kommentaar ...
Pealkiri:
Tekst:
[tsitaat]tekst[/tsitaat] Tsitaat   [b]tekst[/b] Rasvane kiri   [i]tekst[/i] Kaldkiri   [u]tekst[/u] Allajoonitud kiri
 Kood pildilt: 
    © copyright internetipoed.ee, e-mail: info@internetipoed.ee